www.fgks.org »
Address
:
[go:
up one dir
,
main page
]
Include Form
Remove Scripts
Accept Cookies
Show Images
Show Referer
Rotate13
Base64
Strip Meta
Strip Title
Session Cookies
Перайсці да зместу
Галоўнае меню
Галоўнае меню
перанесці да бакавой панэлі
схаваць
Навігацыя
Галоўная старонка
Супольнасць
Апошнія змены
Новыя старонкі
Форум
Выпадковая старонка
Даведка
Ахвяраваць
Паведаміць пра памылку
Пошук
Пошук
Appearance
Стварыць уліковы запіс
Увайсці
Асабістыя інструменты
Стварыць уліковы запіс
Увайсці
Старонкі для ананімных рэдактараў
даведацца больш
Уклад
Размовы
Катэгорыя
:
Нарадзіліся ў Навагрудскім павеце (Расійская імперыя)
4 мовы
Беларуская (тарашкевіца)
English
Русский
Українська
Правіць спасылкі
Катэгорыя
Размовы
беларуская
Чытаць
Правіць
Правіць зыходнік
Паказаць гісторыю
Інструменты
Інструменты
перанесці да бакавой панэлі
схаваць
Дзеянні
Чытаць
Правіць
Правіць зыходнік
Паказаць гісторыю
Агульныя
Сюды спасылаюцца
Звязаныя праўкі
Адмысловыя старонкі
Нязменная спасылка
Звесткі пра старонку
Атрымаць скарочаны URL-адрас
Спампаваць QR-код
Элемент Вікіданых
Друк/экспарт
Стварыць кнігу
Спампаваць як PDF
Для друку
Appearance
перанесці да бакавой панэлі
схаваць
Даведка
З Вікіпедыі, свабоднай энцыклапедыі
Старонкі ў катэгорыі «Нарадзіліся ў Навагрудскім павеце (Расійская імперыя)»
Паказаны 73 старонкі гэтай катэгорыі з 73.
А
Фабіян Абрантовіч
Міхаіл Ігнатавіч Аверын
Алесь Ваўчок
Аляксей Сцяпанавіч Анішчык
Антон Канстанцінавіч Антановіч
Аркадзь Станіслававіч Аркадзьеў
Міхал Ачапоўскі
Б
Паўлюк Багрым
Алесь Бажко
Уладзімір Вікенцевіч Біруля
Уладзіслаў Канстанцінавіч Борзабагаты
Ян Булгак
В
Андрэй Піліпавіч Вайтовіч
Уладзімір Аляксеевіч Варава
Марыля Верашчака
Юзаф Верашчака
Віктар Войтанка
Г
Ксенафонт Антонавіч Гаворскі
Уладзіслаў Галубок
Васіль Аляксандравіч Глебка
Міхаіл Паўлавіч Гнілякевіч
Міхаіл Іванавіч Гурын-Маразоўскі
Язэп Навумавіч Гуцька
Д
Ігнат Іпалітавіч Дамейка
Ж
Уладзімір Адамавіч Жылка
З
Стэфан Зан
Гаўрыла Станіслававіч Здановіч
К
Іван Канстанцінавіч Кабушкін
Клаўдзія Фёдараўна Калітоўская
Аляксандр Калодка
Праскоўя Лазараўна Калола
Васіль Камароўскі
Вінцэсь Каратынскі
Міхаіл Сілуянавіч Кахановіч
Геранім Кеневіч (1796—1884)
Нікадзім Керсноўскі
Адольф Валяр’янавіч Крывіцкі
Л
Зыгмунт Лазінскі
Вячаслаў Якубавіч Лаўскі
Міхаіл Фёдаравіч Лойка
М
Афанасій (Мартас)
Вольга Канстанцінаўна Мацюшка
Віталь Мікула
Вітольд Феафілавіч Міладоўскі
Адам Міцкевіч
Аляксандр Міцкевіч
Н
Уладзімір Набагез
Аляксандр Незабытоўскі
Янка Нёманскі
П
Васіль Іванавіч Пансевіч-Каляда
Іван Пятровіч Першукевіч
Ануфрый Петрашкевіч
Аляксандр Дзмітрыевіч Пулка-Дзмітрыеў
Карнэль Пялікша
Р
Платон Фёдаравіч Равінскі
Васіль Цімафеевіч Рагуля
Іван Лявонцьевіч Рагуля
Міхась Рагуля
Філарэт Родзька
С
Язэп Сажыч
Аляксандр Мікалаевіч Сак
Іван Мікітавіч Серада
Атон Слізень
Аляксандр Стагановіч
Т
Ніна Міхайлаўна Тарас
Язэп Таўпека
Фёдар Фёдаравіч Турук
Ц
Уладзімір Зянонавіч Царук
Марцін Цяплінскі
Ч
Адам Чурыла
Кузьма Чурыла
Ш
Язэп Канстанцінавіч Шнаркевіч
Я
Эмануіл Ясюк
Катэгорыі
:
Нарадзіліся ў Гродзенскай губерні
Нарадзіліся ў Мінскай губерні
Навагрудскі павет (Расійская імперыя)